Gigant rockowej sceny w Warszawie – powitajcie Guns N’Roses!

Polska to miejsce, gdzie ściągają zagraniczne gwiazdy. Po to, aby pokazać swoje umiejętności przed szerokim gronem publiczności. Całkiem niedawno, bo w czerwcu 2022 roku odbył się koncert doskonale znanego zespołu zagranicznego, który od wielu lat znajduje się na scenie. O kim jest dokładnie mowa?

Guns N’Roses – legendy rocka w Warszawie

Oto Guns N’Roses, który jest zespołem doskonale znanym kilku pokoleniom. Pierwotnie ich koncert miał odbyć się w czerwcu 2020 roku. Ale pandemia pokrzyżowała plany zespołu, jak również fanów, którzy byli stęsknieni za mocnym rockowym uderzeniem. Poprzednie koncerty zespołu odbyły się w Gdańsku (2017 rok) i w Chorzowie (2018 rok).

Cztery lata trzeba było czekać na to, aby Axl, Slash i pozostała ekipa powrócili do Polski. Na szczęście nikt nie musiał obawiać się wielogodzinnego opóźnienia, do jakiego doszło swego czasu w Rybniku przez wybryki głównego wokalisty. Teraz odbył się przyzwoity koncert, który trwał trzy i pół godziny. Tak długi czas, który pokazał, że pomimo upływu lat, Gunsi doskonale wiedzą, po co jeszcze na tej scenie są. Fani nie zawiedli i tym razem tłumnie zebrali się na płycie PGE Narodowego. Bilety do najtańszych nie należały, więc oczekiwania fanów były duże. Czy się zawiedli? Oczywiście, że nie. Podczas koncertu można było usłyszeć niesamowity wokal Axla i zdrowe, rockowe uderzenia pozostałych członków zespołu.

One thought on “Gigant rockowej sceny w Warszawie – powitajcie Guns N’Roses!

Dodaj komentarz